Zase škola :-(

7. září 2012 v 16:21 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Čao :-)


Po dlouhé době se Vám zase ozývám :-)

Skončili prázdniny. Doba nic nedělání, lenošení, dlouhých teplých nocí, dovolených, plážových diskoték a různých alko i nealko míchaných drinků :-( Pro někoho byli prázdniny opravdu ta doba kdy nic nedělali, odpočinuli si od práce, školy a užívali si jen slunečních paprsků a času dovolených. Pro někoho, jako třeba pro mě, byly prázdniny pracovní, brigádové a toho sluníčka a nic nedělání si moc neužili. Ale co naplat. Za 10 měsíců je ttady máme zase :-) Už teď se na ně těším :-)

Moje prázdniny byli jen o brigádě, kdy víkedny jsem měla jakštakž volné takže rovná se propařené :-) Ano, každý pátek, vyjímečně sobotu jsem byla na různých akcích. Svaly z brigády se ozývají až teď, kdy jen sedím ve škole, odtrpím si tam nějaké hodiny, zkusím ze sebe něco vydolovat. takže mě bolí celá záda, boky :-(

Ale i já si prázdniny užila :-) když nepočítám každý pátek u tzv. "Pepy" tak tu byla akce Vánoce a Silevstr, Hasičské závody, Indian Jones a v neposlední řadě poslední víkend prázdnin v Chorvatsku :-)

Vyrazila jsem se svojí kamarádkou V. a jejím přítelem R. autem původně na Slovensko (přesněji Senec), ale na hranicích nás napadlo výše zmiňované Chorvatsko. Cesta 10 hodin v autě přes Alpy, kde pořád jen prší byla únavná ale konec ten za to stál :-) Navštívili jsme dvě městečka ze kterých si pamatuji pouze jedno a to Poreč. Obě dvě městečka ležela přímo u moře a sloužili coby přístavy. Tolik krásných lodí s tak krásnými jmény bych těžko hledala někde jinde :-) Okolo nás se tyčilo plno stánků (a FAKT plno), což byla pastva pro naše oči. Prošli jsme se "Zlatou ulicí", projeli se na mořském taxíku, obdivovali západ slunce a chutě míchaných nápojů, nechápali z přívalů Němců (nic proti něnčině, ale tolik jí slyšet nemusím :-)), vyzkoušeli zda v moři je opravdu slaná voda a fotili a fotili :-)

Aby moje "dovolená" nebyla jen o cizině tak jsme se cestou zpátky do ČR stavili na Zámku Lednice, Minaretu (302 schodů už nikdy nejdu!) a nedalekém Janohradu. I tady jsme se projeli na loďce, ochutnali místní dobroty (já langoše, oni domácí bramborák) a samozřejmě si dali pravé české pivečko. Po tak náročném víkendu jsme se všichni těšili domů :-)

A jaké byly ty vaše prázdniny? Na Vaše odpovědi se těším v komentářích :-)

S láskou Popelka

Fotky z Chorvatska, Lednice, Minaretu, Janohradu i celých mých prázdnin najdete zde:http://popelka20.rajce.idnes.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama