Červenec 2012

Můj víkend v Itálii

27. července 2012 v 11:49 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Víkend v Itálii

Ciao!

Ne, nebojte! Do Itálie (bohužel) nepojedu a nebudu si vychutnávat tuhle zemi, i když bych strašně moc chtěla. A jelikož nemůžu, navodím si aspoň trošku Itálie tady v Česku a začnu zpěvákem Drupi a jeho hitem Picola e Fragile.

http://www.youtube.com/watch?v=HWAJHUdU9Oc&feature=related

Začalo to tím, že jsem si v trafice koupila nové číslo časopisu Glanc, který je plný Itálie. A můžu říct, že těch 29 korun jsem obětovala ráda a dokonce moc ráda.

Itálii MILUJI! Je to jeden z mých cestovatelských snů. Itálie…. Země mnoha tváří, země módy, historie, Rome a Julie, země jídla, vína a neskutečných a přitom určitě nádherných projížďkách po Benátkách na gondole. To je přesně ten důvod proč jsem se do Itálie zamilovala. Utíkám tam ve svých snech, když mi je smutno… A uteču tam právě tento víkend.

Nebudu sice jíst špagety, protože ty fakt nemám ráda, ale budu pít italské kafíčko, jíst kopce italské zmrzliny, číst si italské číslo Glancu a projíždět prstem po mapě italských blogů. Budu se snažit napodobit líčení Italek, jejich styl oblékání a ten je fakt luxusní. Budu se vystavovat sluníčku, abych byla tak krásně opálená jako jsou Italky. A budu v koutech Rýmařova hledat osobu mužského pohlaví, který se aspoň vzhledem podobá italským Casanovům. A místo těch špaget si dám rajčata s mozzarelou. A nebo si připravím něco dobrého co mě naučí Rido Emanuele v jeho pořadu "S Italem v kuchyni". Každý věčer před spaním se budu projíždět po Benátkách na gondole a poslouchat jak mi přitom gondoliér zpívá italské zamilované písničky. A co na tom, že přítel se mi neozývá? Já mám Itálii a budu tam sama!


Budu se procházet po městě módy - po Miláně a žasnout nad krásou modelů které jsou plné Itálie. Budu objevovat krásy Verony a na chvíli budu ta Julie co se zamilovala do Romea. V Římě se podívám po legendárním Kolessum a v Pise navštívím onu Šikmou věž. Popovídám si s Alenou Buffon Šeredovou, českou krásku kterou nám vzala Itálie (A ani se jí nebudu divit, proč v Itálii zůstala). K tomu si pustím film "Do Říma s láskou" nebo "Italské prázdniny" a propadnu kouzlu domů vestavených do skal v Kalábrii. A taky proč ne, že? Itálie, čekej jednu českou Popelku, protože jí právě čeká pohádkový víkend v Itálii.

Itálii můžete mít doma i Vy a to díky Glancu, stejně jako já :-) --> http://www.astrosat.cz/glanc/

Vaše Italská Popelka :-)

A kdyby jste snad náhodou narazily na blog kde je zmíňka o Itálii, napište mi prosím odkázek a já blog prolustruji jendím dechem :-) Krásný italský víkend a těšte se na další víkend v zahraničí :-)

Obrázky použity a vypůjčeny z internetu.


My favourite music :-)

23. července 2012 v 12:20 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Miluji hudbu, písničky a propařené diskotéky na mé oblíbené hity!!! Je jich hned několik, ale většinou se mezi ně řadí ty české a slovenské :-) Právě teď boduje Kristina - V sieti ta mam a její další hity :-) Na karaoke boduje Landa a jeho Touha nebo Michal David a Diskopříběh - song co mě roztančí kdykoliv a kdekoliv :-) když mám náladu hluboko pod bodem mrazu pustím si Elány s hity Voda čo ma drží nad vodou alebo nový hit Kde si. Minulý rok v létě mě zas provázela písnička od Verony - Ztracená bloudím....

A jako bonus pro vás:

A jaké jsou vaše oblíbené hity? Lišíme se? Napište a pošlete odkaz a já si ráda song pustím, pač jak jsem už napsala o pár řádku výš - Hudbu miluji!!!


Laky na nehty - moje Number One :-)

22. července 2012 v 14:28 | Popelka*19* |  Recenze

Miluji, když si můžu nalakovat drápky na rukou i nohou, protože laky miluji a sbírám :-) Mám plnou taštičku a stále si kupuji nové nebo je dostávám od kamarádek :-) Nemám ráda křiklavé barvičky a ani neonky. Mám ráda klasicky červené, fialkové, růžové, zlatý nádech, bronzové až hnědé s kapkou zlatavého třpytu nebo jen průhledný s kamínkami. Jednou jsem měla i gelové nehty, ale jelikož v té době jsem se učila na prodavačku tak dlouho nevydržely a já bych do nich už asi nešla. Když chci mít na nějakou slavnostnější příležitost hezké dlouhé nehty, volím raději nalepovací za 20,-- u "Ťamíků", které po nalepení sekundovým lepidlem drží ažaž :-) Ale na běžné nošení mi stačí ty moje, krátké ale pěstěné.

Teď jsem dlouho neměla nalakované drápky a celkem mě to štvalo, jelikož mám brigádu v potravinách a tam to nějak mooc neberou (I když holky od pokladny mají gelovky :-D). Tak proč ne já?! Od teď na ně kašlu! Vytáhla jsem svojí taštičku a vybrala si světlounké laky. U těch vím, že nejdou tak moc vidět, nejsou křiklavé a přitom nehty vypadají upraveně.

Jako podkladový lak jsem vybrala obyč průhledný, na to světle růžový a na ten jako poslední vrstvu světle růžový takový perleťový. U všech je značka neznámá, ale jsem s nimi moc spokojená. Dobře se nanáší, rychle schne a snad i dlouho vydrží, dávám jim tak 2-3 dny výdrž :-D

Photos:

Tyhle dva laky jsem použila.

Růžový perleťový lak, cena a značka neznámá.

Světle růžový lak. cena a značka neznámá.

Celkový výsledek. Nelekněte se mých nehtů, díky brigádě a krájecímu stroji mám nehty krátké :-(

A co Vy? Jaké laky máte rádi? Světlé, tmavé, křiklavé nebo neonky? Vaše názory mě zajímají :-)

Vaše zlakovaná Popelka


Unavená :-(

21. července 2012 v 17:50 | Popelka*19*

Ano, čtete správně nadpis příspěvku, jsem UNAVENÁ :-( Mám za sebou náročný týden, náročný minulí víkend, a náročnou včerejší noc, která byla pekelně dlouhá :-) Ale pěkně popořádku :-) Minulý víkend to byl.... Hmmm, jak to nazvat? MASAKR je správné slovo :-) Akce v pátek u Pepy, kam chodím se svojí dívčí bandou každý pátek :-) Příchod domů o půl 5 ráno se prostě musí povést jedině mě :-) A potom ta akce v sobotu... Vánoce a Silvestra slavit v létě ještě k tomu když prší a po dlouhé předešlé noci můžu taky opět jen já :-D Ale na ten večer nezapomenu nikdy, jelikož jsem byla s NÍM <3 Vánoce jsme zakončili ve známém a ne zrovna mém oblíbeném podniku - V Club :-( Ten můj pohled při vstupu dovnitř by asi probodl i vyhazovače :-D Nemám ráda takové podniky a lidi co tam chodí, ale co bych neudělala pro mojí Lásku, že? :-) No neděle stála za to, jelikož jsme jí celou prospala :-) A týden? Ježiši! Práce, práce, práce, zlobivá neteř, dospávání dlouhého a náročného víkendu, déšť místo sluníčka a nálada na dvě věci :-( Náročné :-( Ale to bych nebyla já, abych opět neskončila včera U Pepy :-D Viděla jsem někoho, koho jsem vidět nechtěla a neviděla toho koho jsem vidět chtěla.... A příchod domů? Rekordní! O půl 6 ráno! :-( A pak se divím, z čeho mě bolí hlava a nožky po dlouhých tanečních kreací :-( No nic, ode dneška se musím krotit a najít nějakého hodně dobrého krotitele dravé zvěře, jelikož zkrotit mě, bude nad moje síly :-D

A co Vy? Taky máte tak náročné týdny a víkendy? nebo v tom opět jedu sama? :-(

Unavená a zničená propařenými víkendy Popelka :-)


Co vás čeká a nemine v mojích recenzích?

11. července 2012 v 17:46 | Popelka*19* |  Recenze

Na žádost většiny blogařů jsem začala psát recenze :-) V šuplíku někde v hlavě mi leží recenze na kosmetiku Oriflame - balzám, pemza na nožky... i na kosmetiku Avon - šampóny, líčidla, tělovou kosmetiku, vůně... Prostě jednoduše vše co se dá pochválit i kritizovat :-) K recenzím samosebou budou i slíbené fotečky a vše co k nim neodmyslitelně patří :-)

Vy mojí drazí, budete hodnotit (ne prosím tvrdě :-)) i komentovat :-)

Máte se na co těšit :-)

Vaše "kritička" :-D Popelka


Zázračný kelímek Oriflame

11. července 2012 v 17:04 | Popelka*19* |  Recenze

Zázračný kelímek Oriflame - RECENZE

Když jsem poprvé v katalogu Oriflame zalistovala hned mi do oka padl onen kelímek, kterému se říká ZÁZRAČNÝ. Hned mě napadla otázka proč zázračný když jde o obyčejný malý kelímek s trochou krému uvnitř??? Po splnení prvního kroku v Oriflame kdy mi kelímek přišel zdarma, jsem si na tuhle otázku odpověděla úplně stjeně jako jsem slýchávala už od svých zákaznic i kamarádek.

Jedná se o malý kelímek který v sobě ukrývá žlutou tužší hmotu. Hmota je mastnější ale na místech kam si ji nanášíte to vůbec nepociťujete. Lehce se nanáší a ještě lépe se i roztírá. Je vyroben ze včelího vosku, takže ho můžete použít opravdu na jakékoliv místo na těle i v obliččeji. Žlutou barvu má díky lanolinu což je vosk žluté barvy, momojiné obsahuje i minerální olej a díky němu nebude naše pokožka tak suchá.

Už podle názvu se dá kelímek použít opravdu na cokoliv kdekoliv na těle. Ať už jde o rozpraskané rty, začínající pupínky v obličeji, nehotvých lůžek, záděrů, jemné řezné ranky, suché lokty, bodnutí od hmyzu (komáři), puchýřky po spálení od sluníčka (Vyzkoušeno na vlastní kůži) atakdále. Kelímek je opravdu multifunkční a ZÁZRAČNÝ.

Oriflame vyrábí kelímek již od svého založení, což je letos 45 let.

Obsah balení: 15ml

Kde koupím? Kosmetika Oriflame

Cena: V katalogu 10 za 99,-- Jinak 219,-- , ale ta cena opravdu za to stojí :-)

Kelímek má krásný ornament na víčku :-)

Kelímek i s krabičkou ve které mi došel

Pohled dovnitř kelímku

Líbí se Vám Zázračný kelímek od Oriflame? Máte s ním nějaké zkušenosti? Na jaká místa ho nejčastěji používáte? Vaše dotazy i připomínky mě lákají :-)

Kdybych měla hodnotit kelímek body od 0 do 5 dala bych kelílmku zaslouženě a s čistým svědomím 5 bodů!!!

Popelka :-)


Střípky vzpomínek pomocí fotek :-)

7. července 2012 v 18:20 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Začnu klasicky mojím čtyřnohým miláčkem Betinkou :-)

Můj nový "kamarád" Vasil - jméno zní zvláštně protože to je Ukrajinec :-D

Vždy když mám před sebou důležitou shcůzku nebo jednání, je tenhle overálek nejlepší volbou :-) Tohle zrovna bylo moje první setkání s Leonkou a Alenkou z Oriflame :-)

Ták tady jsem s mojí nejlepší kamrádkou Veve na akcičce :-)

Když se procházím jen tak s mamkou většinou skončíme v jedné hospůdce která patří Veitnamců a já NIKDY neodolám jejich nudlím :-) Mňam :-)

Kamarád Mirek :-)

Moje třída 1.HOT :-)

No, kdo jiný? :-D

Se zlatíčkem a spolužačkou v jednou, s Petkou :-)

S holkama ze třídy :-)

Doudám, že se Vám první příval foteček líbil a v nejbližší době očekávejte další :-)

Popelka


Horký příval novinek i stálých událostí :-)

7. července 2012 v 17:48 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život


Ahoj Zlatíčka:-)

Přeji Vám všem krásné léto, prázdniny a hlavně hoodně letních lásek (Protože i ty letní lásky, nemusí být jen letní :-)) Po dlouhé době se Vám zase ozývám a přináším plno horkých (Není toho horka i tak dost?) letních novinek o mě, blogu a všemu dokola :-) Ale čím začít, aby jsme se do toho nějak nezamotaly?

Vysvědčení dopadlo podle očekávání a to tak, že na tištěném papíře byly dvě 4, a na druhém POCHVALA ŘEDITELKY ŠKOLY :-D Musím se jí smát, jelikož za to za co to mám, by tohle udělal každý normální člověk s kapkou rozumu :-) Další novinka (Teda spíše strará klasická) byla, že jsem nastoupila opět do CaVy (Obchod :-D) na brigádu, jelikož nic dalšího mi nevyšlo :-( (Tady je ten smutný smajloš oprávněně :-)). Koupila jsem si nový (KONEČNĚ!!!) telefon :-) Značka je Samsung S5230, pač má skvělý foťák, takže se těšte na vlnu foteček, bo já fotím snad vše :-D Pořád neustále dělám kosmetiku Avon i Oriflame a pořád mě to nehorázně mooc baví :-) Takové zpestřeníčko :-) A ta nejžhavější novinka je, že jsem dosáhla toho co jsem chtěla více jak 2 měsíce :-) Ano, jsem ZADANÁ :-) Jmenuje se Marek, a kdysi dávno to byl můj nejlepší kamarád, ale i z kamarádství se jednou stane láska a z jednostrané lásky se stala oboustraná :-) A já jsem šťastná jako bleška :-D Dneska mě čeká karaoke (Po hodně dlouhé době) a mazání, mazání a mazání, jelikož jsem mooc spálená :-(

Jdu přidat příspěvky s fotkami :-)

Mojí milý drazí, užijte si léto tak jak to má být, choďte se koupat, mažte se jelikož na vlastní kůži jsem vyzkoušla jak to bolí když je člověk spálený, choďte na zahrádní párty, na grilovačky, PROTOŽE TOHLE K LÉTU PROSTĚ PATŘÍ :-)

S láskou Vaše spálená Popelka