Červen 2012

Po celkem dlouhé pauze...

25. června 2012 v 16:14 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Aloha :-)

Celkem hodně dlouho jsem sem nic nepísla, nic neokomentovala a ani skoro žádný blog neprojela zkrz na zkrz :-( Ale.... Zase to ALE....

Měla jsem týden praxi v kuchyni :-( Oriflame a Avon (přiznám, že více Oriflame) mi vzali každý volný kousek v mém naplněném dni :-( Ne, nevadí mi to, ale vadí mi, že jsem vám dlouho nic nenapsala... Někdy bych fakt potřebovala aby den měl více jak 24 hodin, jelikož 24 hodin je opravdu málo, nemyslíte? Večer jsem chodila spát unavená jako kotě a ráno se mi vůbec nechtělo vstávat :-( Děs, běs :-(

Ale... Ale... Dne 16.6.2011 bylo co oslavovat :-) TENHLE BLOG, BLOG POPELKA19.BLOG.CZ OSLAVIL PRVNÍ ROK!!!! A S NIM I MŮJ VÝUČNÍ LIST :-D Bločku můj, ze srdíčka Ti přeji jen to nej nej, hodně čtenářů, milých komentářů a pravidelných návštěvníků :-) A co Vy by jste popřály mému blogu? Vaše zajímavé komentáře uvítám pod článkem :-) Už teď se na ně těším jako malá bleška :-D

Papa Popelka


Nový katalog :-)

6. června 2012 v 16:42 | Popelka*19* |  Oriflame

Dobrý den, drazí :-)

Již včera nastal den na který každá kosmetická poradkyně Oriflame čeká :-) Vyšel nový katalog, tentokrát s číslem 9 :-) Co vás v něm čeká a nemine?

http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201209 --> Na tomhle odkazu najdete katalog online :-) Navíc i v tomhle novém katalogu platí, že REGISTRACE je zdarma :-) Tak a teď k tomu, co je novinkami v Oriflame :-)

Největší luxusní bombou a novinkou zároveň je určitě prodlužující řasenka Hyper Stretch za okouzlující cenu - 149,--!!! Roztančená v žáru noci si budete připadat s vůní Dancig Lady Hypnotic Night za krásných 199,-- při splnění podmínek. A jelikož Oriflame slaví Světový den líbání tak pro vás tahle švédská kosmetika připravila 50% slevu na všechny rtěnky.Krásné že? Dále bych vás ráda upozornila na stranu 27, kde najdete Parfémovanou vodu Precious Moments za 379,-- a ta navíc obsahuje třpytky z pravého diamantového zlata.No předstvte si v létě ten dekolt když tam nansete právě tuhle vůni, která jako bonus ve svém falkonu skrývá prsten. Pánové určitě nepodlehnou nové řadě Amazonia, která pro ně skrývá tašku, sluneční brýle, pásek, toaletní vodu a sprcháč. Stejnou řadu mají i dámy, ta ukrývá pareo, kabelku, náramek, sluneční brýle, toaletní vodu a mnohem dalšího. Z make - upů bych si vybrala určitě korektor ze strany 71 za luxusní cenu 99,--. A určitě teď budou skákat radostí fanynky Ewy Farne. Na straně 83 totiž najdou vůni téhle zpěvačky Rock Angel za 299,-- ale při splnění určitých podmínek jen za 149,--!!! Dále na vás čeká zklidňující pěna pro intimní hygienu jen za narozeninovou cenu a to jest 79,-- :-) Do ovocného koktejlu se ponořítě díky straně 101 s limitovanou kolekcí Fruit Cocktail. Milovnící moře si zamilují luxusní letní kaftan za 449,-- nebo doplňky v nádherné modré barvě. A jako novinka (další) se nám představuje řada nature Secrets na straně 134.

Gel pro intimní hygienu...

Řada Nature Secrets

Vůně Ewy Farne

Pro ni...

Luxusní nová řasenka :-)

Obrázky jsou použoté z oficiáůních stránek Oriflame. Já sama si jdu zítra vyzvednout objednávku z katalogu 8, tak čekejte fotečky :-)

Zalíbilo se Vám něco? Mě teda vše :-)

Popelka


Vůně ELITE MODELS

4. června 2012 v 18:54 | Popelka*19* |  Recenze

Nejedná se sice až tak o recenzi, ale kam jinam to napsat? :-)

Určitě jste už o těchle vůní slyšely v poslední době až až. Jsou legendární, neobyčejné a každá ze čtyř vůní vás vtáhne do určitého místa. Ať už Londýn, Paříž, New Yourk nebo Rio. Každá z nás má určité místo ráda jinak. Já osobně se přikláním k Riu.

Tohle místio je pro mě ráj na zemi. Ráj karnevalů, okouzlujících masek, opálených kluků a stovka chutí v jednom drinku :-) Tohle i mnohem více jsem cítila dnes ze tří voňavých pohlednic, které mi do schránky doručila pošťačka. Do teď nevím k čemu mám vůni "Rio Glam Girl" přiřadit. Okouzluje mě svojí květinově - ovocnou vůní a já hned propadám do toho ráje masek a bouřlivých karnevalů, které trvají dlouho do noci.

Vůni bych si vzala snad ke všem okolnostem. Do školy, na rande s vysněným klukem, na kafčo s kamrádkou i na pořádný mejdan. Vůně je podle mě lehoučká jak pírko na kostýmu tanečnice, ale přitom originální a taková která okouzlí i toho nedobytného chlapce :-)

Vůni ale můžete dostat i zdarma! Jak? Na www.elite-vune.cz navrhnete obal té kterou si vyberete. Když vás vyberou dostanete vůni zdarma domů a k tomu navrh tři pohlednice, které můžete poslat či darovat kamarádkám :-)

Nevím proč, ale tahle vůně je mi ze všech čtyř nejblíž :-)


Po dlouhéé době přináším novinky :-)

3. června 2012 v 16:32 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Krásné nedělní odpoledne :-)

Jakpak se máte? Já vím, otřepaná fráze, ale mě se prostě líbí :-) Mám pro Vás trošku novinek, co se u mě nazhromáždilo během týdne :-) Sice nevím, kde mi hlava stojí, ale aspoň se nenudím a nemyslím tak moc na NĚHO...

Začneme asi od pondělí :-) Měla jsem schůzku s Leonkou a Alenkou z Oriflame :-) Chytla jsem šanci za pačesy, sepsala si klady i zápory a podepsala smlouvu :-) Těch kladů bylo samozřejmě více, a ne jen levnější kvalitní kosmetika, ale i možnost poznávat nové lidi, získat krásné dárečky (momentálně mám spadeno na ÚŽASNOU kabelku, která byla mojí láskou na první pohled :-)), budovat si svojí "pracovní línii" a samozřejmě vydělat si nějakou tu kačku :-) Do Oriflame jsem se pustila opravdu NAPLNO, a to nemám ve zvyku :-) Ale zatím se mi to líbí a hlavně mě to baví, tak proč ne :-) Navíc si myslím, že pracovat s kosmetikou je sen každé ženy a já si ho CHCI splnit :-)

V úterý a ve štředu se toho moc nedělo, ale čtvrtek... Byla jsem se školou na výletě (jestli se tomu dá tak říct) v Poslku, resp. v Osvětimi a Březince... V těchto dvou koncentračních táborech jsem byla už jednou se ZŠ a můžu Vám říct že víckrát už tam nechci... Ten kdo tam nebyl, nepochopí, ale je to šíleně náročné na psychyku člověka a toho kdo je tak citlivý jako já, to nenechá chladným... Při cestě zpátky celou dobu přemýšlíte nad tím co jste vše viděli a ptáte se jen PROČ??! (Fotky přidám až je budu mít roztříděné)

Jelikož mě z výletu bolely nožky ještě v pátek tak jsem se s prominutím vykašlala na školu (beztak jsme měli jít jen na majáles) a zůstala hezky v postely :-) Odpoledne mě čekala brigáda a večer spaní u kamarádky. Nad rumem s kofolou jsem probraly kluky, lásky, kosmetiku a kolem půlnoci to šly rozjet na místní diskotéku :-) Nějak se nám večer protáhl a my došly domů o půl 8 ráno :-D Spát jen cca tři hodiny je moje smrt tak jsem si to napravila spánkem odpoledne a dneska mi je fajn :-) Dodělám fotky, pošlu objednávku na Ori a půjdu se koukat na film, počasí venku bezatk nepřeje dělat nic efektivnějšího :-/

A co máte v plánu Vy?

Popelka :-)