Avon - POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU

20. května 2012 v 19:40 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Jelikož jsem pomocnice Avon Lady tak je mou POVINNOSTÍ Vás informovat o tradičním "Pochodu proti rakovině prsu"! :-)

Celý nápad vznikl ve firmě která zrodila Avon v roce 1992 (Takže je tahle tradice stejně strará jako já :-)), kde byl založen Fond pro zdraví žen. V ČR bojuje Avon proti rakovině prsu už 16. rokem (mimochodem bojuje i proti domácímu násilí, ale o tom zase jindy). Firma v ČR se zapojila do tohoto projektu v roce 1997 s výrobky, které jsou označeny růžovou stužkou. První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2000 a od té doby se Pochod stal tradicí.

Do projektu se zapojila za 16 let řada osobností : např.Monika Absolonová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhemová, Lenka Termerová, Martha Issová a další.

Růžové výrobky se stužkou:

Každoroční vstupné je stejné - růžové triko/šaty, které letos navrhla Tatiana Kovaříková. Každý rok je jiné, ale pořád stejně krásné. Tento rok stojí 399,-- .

Avon pochod pochoduje Paržskými ulicemi 9. června 2012, start je ve 12 hodin. takže ti co chcete podpořit dobrou věc neváhejte si u své AL nebo u svého AG objednat krásné růžové triko/šaty jako vstupenku a dojít na místo. Uvidíte známé tváře a navíc budete mít dobrý pocit z toho, že děláte něco užitečného! Avon Pochod je UŽITEČNÝ! Nebo si zakupte (AL/AG) růžové výrobky s růžovou stužkou jako symbol Avon proti rakovině prsu.

Více informací naleznete u své AL(AG) nebo na www.zdravaprsa.cz, www.avonita.cz, nebo na www.facebook.com/avonpochod.

Doufám, že většina z Vás Avon Pochod podstoupíte. Napište mi to :-) Nevzdejte to i vy hned na začátku a řekněte si "JDU!"

Obrázky použity z www.zdravaprsa.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama