Květen 2012

Slíbená fotka :-)

27. května 2012 v 16:10 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Když jsem Vám sem dávala článek s receptem na ledový čajík, tak jsem slíbila i fotku :-) Tady ji máte :-)

No, nevypadá lákavě?


Nový katalog :-)

27. května 2012 v 15:37 | Popelka*19* |  Avon

Kosmetika Avon pro nás připravila další nový katalog s novou kampaní, tentokrát 8 :-) Je krásně barevný :-)

Jako NOVINKA se nám představuje vůně "Fermal magic Enchanted" za pouhých 349,--. V katalogu se objevují i dokonale krásné doplňky a to na straně 12 :-) Navíc krásné letní barevné pareo, které můžete uvázat na mnoho způosobů jen za 179,-- a žabky za 149,-- :-) Na str. 16 se zamilujete do krásné vůně "Miami Party EDT" za puhých 119,-- :-) Muži si určitě objednají pánskou vůni "My Vibe EDT" za 299,--. My ženy naopak podlehneme dekorativní kosmetice a to např. řasence "SuperSHOCK MAX" za 119,--, nebo rtěnce "Ultra color Right" za okouzlujicích 99,--. Z COLOR TREND na nás kouká sada ( a ne jedna :-) za krásných 109,-- ve 4 barevných provedení: Sada Romatic, Flirty, Serene, Daring. Maminky si určitě oblíbí sadu Anew jen za 790,--. A já osobně určitřě nepodlehnu "Perceive EDP bez rozpřašovače" za nádhernou cenu 99.-- :-) Planet Spa nám představuje jakékoliv dva výrobky za 248,--. A mnoho mnoho dalšího :-) Neváhejte a nalistujte si doma na www.avoncosmetics.cz online katalog a nebo navštivte svojí AL(AG) a zpestřete si den luxusními výrobky za luxusní ceny :-) Protože AVON COSMETICS je LUXUS sám o sobě :-)


Setkání s Oriflame

21. května 2012 v 12:30 | Popelka*19* |  Oriflame

Dnes jsem byla ráno na městě a co moje oči neviděly? Stánek s kosmetikou ORIFLAME :-) Jsem zvědavá tak jsem se šla podívat :-) Času jsem moc neměla, ale i tak jsem s milou slečnou (nebo snad paní?) prohodila pár slov :-) Obeznámila mě s registrací ZDARMA, dala na sebe kontakt a samozřejmě nový katalog. Líčí dneska zdrama, tak odpoledne cestou do banky tam skočím :-) Snad budu krásná :-D A jelikož většina z Vás po mě chce více fotek tak tady máte jednu menší "koláž" :-) Od zítřka slibuji, přísahám více fotek jak make-upu tak oblečení :-)

A co Vy a kosmetika Oriflame? Obědnáváte si? Pokud ano jaké výrobky nejčastěji?

PopelkaRozhovor s "Petula book"

21. května 2012 v 7:53 | Popelka*19* |  Rozhovory :-)

Good morning :-)

Mám pro Vás další rozhovor s majitelkou blogu www.petulabook.blogspot.com :-) Její blog (stejně jako mnohem další) sleduji už nějaký ten pátek a taktéž mohu jen doporučit :-) Rozhovor je opět formou otázek a dnes je poněkud kratší....

1. Jak dlouho máš blog a co Tě přivedlo k tomu aby jsis založila blog?

- Asi od začátku května....

2. Kolik času věnuješ blogu?

- Dá se říct, že každý den - asi tak dvě hodiny. Každý den fotím outfit, apod. a vybírám nejlepší.

3. Máš nějaké koníčky, zájmy? Pokud ano jaké?

- Mám

4. Mnoho ostatních blogů spolupracuje s kosmetikcými e-shopy, ale u Tebe jsem ještě něco takového neviděla. Máš to v plánu? Pokud ano, pro jaký e-shop by jsi chtěla psát?

- Ještě nevím

5. Ví někdo z Tvého okolí, že máš blog? Rodiče, kamrádky? Pokud ano co Ti na něho říkají?

- Ano všichni to ví a líbí se jim

6. Které blogy často sleduješ?

- Je jich opravdu hodně.

7. A poslední otázka :-) Co by jsi vzkázala čtenářům mého blogu? Dala by jsi čtenářům nějakou radu ohledně blogu?

- Spíš Tobě, více foť :-)

Za rozhovor Peťuli moc děkuji :-) Líbí se Vám? Chcete rozhovor? Napište! :-)

PopelkaAvon - POCHOD PROTI RAKOVINĚ PRSU

20. května 2012 v 19:40 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Jelikož jsem pomocnice Avon Lady tak je mou POVINNOSTÍ Vás informovat o tradičním "Pochodu proti rakovině prsu"! :-)

Celý nápad vznikl ve firmě která zrodila Avon v roce 1992 (Takže je tahle tradice stejně strará jako já :-)), kde byl založen Fond pro zdraví žen. V ČR bojuje Avon proti rakovině prsu už 16. rokem (mimochodem bojuje i proti domácímu násilí, ale o tom zase jindy). Firma v ČR se zapojila do tohoto projektu v roce 1997 s výrobky, které jsou označeny růžovou stužkou. První Avon Pochod se uskutečnil v roce 2000 a od té doby se Pochod stal tradicí.

Do projektu se zapojila za 16 let řada osobností : např.Monika Absolonová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhemová, Lenka Termerová, Martha Issová a další.

Růžové výrobky se stužkou:

Každoroční vstupné je stejné - růžové triko/šaty, které letos navrhla Tatiana Kovaříková. Každý rok je jiné, ale pořád stejně krásné. Tento rok stojí 399,-- .

Avon pochod pochoduje Paržskými ulicemi 9. června 2012, start je ve 12 hodin. takže ti co chcete podpořit dobrou věc neváhejte si u své AL nebo u svého AG objednat krásné růžové triko/šaty jako vstupenku a dojít na místo. Uvidíte známé tváře a navíc budete mít dobrý pocit z toho, že děláte něco užitečného! Avon Pochod je UŽITEČNÝ! Nebo si zakupte (AL/AG) růžové výrobky s růžovou stužkou jako symbol Avon proti rakovině prsu.

Více informací naleznete u své AL(AG) nebo na www.zdravaprsa.cz, www.avonita.cz, nebo na www.facebook.com/avonpochod.

Doufám, že většina z Vás Avon Pochod podstoupíte. Napište mi to :-) Nevzdejte to i vy hned na začátku a řekněte si "JDU!"

Obrázky použity z www.zdravaprsa.cz

Přájemné osvěžení :-)

20. května 2012 v 13:08 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

V prní řadě bych Vám chtěla poděkovat za krásné komentáře u rozhovoru s Angel :-) Jsem ráda, že tento typ článků se Vám líbí, a nebojte určitě není poslední :-)

Teď, ale k věci :-) V ledničce se mi chladí můj domácí ledový čajík, tak Vám stručně napíšu recept :-)

Budete potřebovat: čaj :-) - ať už sypký, v sáčku, černý, ovocný to záleží jen na tom na jaký zrovna máte chuť :-)

: led - bez toho se ledový čaj neobejde :-)

: různé další přísady - ovoce (zvolila jsem citrón a mandarinku), mátu, ovocné sirupy.... Dle vaší chuti :-)

Postup: V nádobě si uvaříte čaj, necháte vyluhovat, když sladíte osladíte. Schlazeý čaj dáte do ledničky ať shcládne ještě více :-) Studený čaj nalijete do sklenic ve které máte led a ony přísady, přidáte brčko, sklenku doplníte citrónem nebo okraj obalíte v cukru, vyvalíte se na zahradu či balkon a v klidu bez rušení si vychutnáváte :-)

Doufám, že Vám můj recept udělal radost :-) Fotky bych ráda přidala, ale čaj se mi ještě chladí(proto teď obrázek jen z netu) :-( V dalším článku už ale na Vás budou čekat :-) Pište svoje komntáře o tom, jak Vám čajík chutnal a jaké přísady jste si zvolily Vy :-)

Popelka :-)

Zdroj:www.ona.idnes.cz


Rozhovor s Angel

19. května 2012 v 16:18 | Popelka*19* |  Rozhovory :-)

Slíbila jsem Vám rozhovory na tomhle blogu :-) Tak tady mám první s Angel autorkou blogu: http://www.angellovely-things.blogspot.com/ . Její blog sleduji už delší dobu a vřele ho Vám všem doporučuji :-) Rozhovor je formou otázek :-)

1.Jak dlouho máš blog a co Tě přivedlo k tomu abys sis založila blog?
Tak to přesně nevím, ale tipuji nějak dva roky??!! Na fashion blogy mě upozornila jedna kamarádka. Nějaký čas jsem jich pár sledovala a postupem času mě napadlo, že si také jeden založím ... no a mám ho dodnes :)

2.Kolik času věnuješ blogu?
To je různé ... já si většinou články přednastavuji na týden dopředu v neděli abych pak v týdnu nemusela na blog tak myslet. Když píšu nějakou recenzi tak to samozřejmě zabere více času než třeba jen fotky outfitu, ale v průměru článek+fotky(jejich úprava) cca půl hoďky :)

3.Máš nějaké koníčky, zájmy? Pokud ano, jaké?
Samozřejmě, že mám :) Je toho dost ... třeba hrozně ráda chodím/jezdím na různé kulturní akce (festivaly, koncerty) to je moje :))) Miluju historii a četbu historických románů. Ráda vařím, cestuji a momentálně mě třeba dost chytlo i cvičení :)

4.Na Tvém blogu jsem si všimla, že spolupracuješ s různými e-shopy. Který e-shop Tě první oslovil? A pro kolik e- shopů píšeš?
Jestli si dobře pamatuji tak první jsem byla oslovena z e-shopu strawberrynet.com. Tyhle spolupráce jsou spíše nárazové, ale momentálně píšu už podruhé pro krasa.cz ;)

5.Ví někdo z Tvého okolí, že máš blog? Rodiče, kamarádky? Pokud ano, co Ti na něho říkají?
Nejbližší rodina to ví a má nejlepší kamarádka taky. Líbí se jim a dalo by se říct, že mě v tom i podporují :)

6.Které blogy často sleduješ?
Sleduji jich moc .... to by bylo na dlouho :)

7.A poslední otázka :-) Co by jsi vzkázala čtenářům mého blogu? Dala by jsi jim nějakou radu ohledně blogu?
Děkuji za rozhovor a těm co mají také blog přeji hodně úspěchů!!

Moc děkuji za rozhovor Angel :-)

Článek prosím NEKOPÍROVAT :-)

Popelka


Nemocná :-(

18. května 2012 v 20:34 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahojík :-)

Jakpak se máte v pátek večer? Já nic moc, od středy jsem doma a vypadá to že doma budu ještě dlouho :-( Z obyčejné střevní chřipky se totiž vyklubalo podezření na salmonelózu :-((( Takže nedočkavě vyhlížím pondělí, kdy mám jít na kontrolu a DOUFÁM že budu zdravá!!!!

V nejbližší době čekejte pár změn na blogu :-) Od vymazání některých rubrik, po změnu vzhledu, více fotek, více KOSMETIKY až po rozhovory s mojima oblíbenýma blogerkama :-) a že jich je :-)

Těšíte se na změny?Pište do komentářů :-) I ti co by chtěli rozhovor se mnou :-)

Krásný zbytek večera :-)

Popelka


Uf uf

10. května 2012 v 15:49 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahojky :-)

Jak se máte? Já nic moc, asi se začnu vyhýbat čtvrtkům ve škole :-/ Už druhý čtvrtek ve škole chytla kámoška záchvat z alergie a astmatu :-( Minulý týden to byl teda děs běs, dokonce jsme volali záchranku a tento týden, tedy dneska, to "celkem" šlo... Měla jen šílenou zimnici a motala se jí hlava... No jo, astma a alergie je prevít, zejména v tomhle období kdy všechno kvete a seče se tráva :-/

Už druhý den čtu blogy na netu.... Našla jsem si pár co čtu pravidelně a baví mě. Většinou jsou o kosmetice, recenze apod. ale baví mě :-) A zároveň jsem zujistila, že můj blog oproti jiným stojí za nic :-/ Možná to bude tím, že nepíšu recenze, nezajímám se o kosmetiku (v soukromém a reálném životě ano).... Takže otázka na Vás: chtěli by jste zde najít recenze a trochu ze světa kosmetiky, módy a oblečení? Můj blog sice včera navštívilo 53 lidí (JSEM RÁDA), ale komentáře? :-( Je to sice můj blog, o mě, ale pro VÁS tak si rozhodněte co tu chcete a já se budu snažit Vaše přání zrealizovat :-) Předem děkuji :-) Nechci svůj blog smazat nebo přestat psát, protože mě to baví a hlavně mám kam vypsat svoje pocity :-)

Zatím se mějte krásně a užijte si slunečné dny :-)

 

Slíbené fotečky :-)

4. května 2012 v 19:57 | Popelka*19* |  Photos :-)

V článku o čarodejnicích a 1. Máji jsem vám slíbila fotky :-) Bohužel nemám po kupě ještě všechny, ale tak snad malá ochutnávka nebude vadit :-) Můj obličej je už asi okoukaný, ale co už... :-)

Na kolotočích :-)

A nevoní :-)

Pohár Exlusive

Tohle miluji....

Jedna taková obyčejná :-)

:-)

Tak co? Líbí se vám fotečky? Máte nějaké připomínky či návrhy? Pište, pište :-) Budu se těšit :-)


Květen - lásky čas

2. května 2012 v 17:47 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahój zlatíčka :-)

Jak se máte? Uschly jste, nebo ne? Upálily Vás, nebo ne? :-)

U mě teda ani jedno... Pod rokvtelou třešní jsem provomájový polibek nedostala a pálení čarodejnic stálo letos za nic....

Ale teď na minulý víkend, ten rozhodně stojí za zmíňku :-) Pátek = nuda, jak jinak... Ale sobota :-) Byla jsem se sestrou v Janovicích na pálení čarodejnic. Dětí hódně, atrakcí pro ně nic moc, respektivě ani jedna :-( Ale co už. Rozhořela se fatra a s ní padala i čarodejnice. Poblíž už stáli děti a čekaly až si budou moct opéct špekáčky, které od pořadatelů dostaly. Mezitím dospělí (tudíž i já) pili vychlazené pivečko a pomalu dostávali takovou tu náladičku. Vůbec se mi nechtělo domů, ale v krátké sukýnce bych tam asi večer nevydržela :-) Doma jsem na sebe hodila ryfle a už ujížděla zpátky. Přišel za mnou kamarád a později se objevil i druhý kamarád, kterého jsem pár měsíců neviděla, tak se rozjely panáky :-) Počasí se jen smálo, vítr ani nezafoukal a kapka se z nebe taky nesnesla :-) Takhle jsme pokračovaly a já zjistila, že úsměv se mi začíná roztahovat čím dál více :-) Cestu domů si nepamatuji do teď, ale to ráno bych nepřála nikomu :-) Neděla byla ve znamení hekotlitrů pití a lenošení.

V pondělí i tady se rozjela známá akce a to opět pálení čarodejnic. Všude plno lidí a různé kolotoče a atrakce jak pro děti tak pro ty více odvážné :-) SAle tyhle mě vůbec nebavily a možná (nebo spíše určitě) to bylo tím, že tam nebyl letos ON :-(

Včera... 1. Máj.... Pusu jsme nedostala, ale den jsem si MAXIMÁLNĚ užila :-) Byla jsem s kamarádkou V. na kolotočích, cukrovou vatu jsme zapíjely pivem a navrh si daly kofolu a pohár Exlusive, ketrý byl opravdu luxusní :-) Ve "šťěstí" jsem si vytáhla papírovou růži a hopsající kuličku. Večer jsme zakončily tortilou se sýrem a V. hranolkami plus procházkou ke kamarádce :-)

Mám plno nových fotek, ale ty sem dám až zítra nebo v pátek....

Mějte se krásně, užijte si měsíc lásky :-)

Popelka