Krátká "rada" proti depresi a smutku :-/

23. dubna 2012 v 20:02 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Zlatíčka mám pro vás radu, teda jestli se to tak dá nazvat :-) Myslím, že většina z vás už to vyzkoušela, a ti kdo ne tak není na nic pozdě a navíc teď bývá už přijatelnější počasí :-) A vy co jste to zkoušeli mi napište jak to dopadlo :-) Přišli jste o hlas jako já? :-)

Dva dny se mě drží nějaká zlá "depka" jako blázen a ne a ne se mě pustit.... Až dneska.... Vzala jsem svého pejska, kámošku a šla na pole za hřbitov (mimochodem vím proč jsem tam šla jelikož tam jsem byla s NÍM)..... Po dokouřené cigaretě, mě nenapadlo nic jiného než začít řvát, ale pořádně.... Z plných plic jsem řvala jeho jméno a i to že jsem....hmmm.... zamilovaná :-) Vykřičela jsem vše co se dalo a myslím, že kdyby měl možnost mě slyšet, že se asi zblázní :-D Alě mě to bylo fuk :-) Ulevilo se mi :-) A hodně :-) Pak jsme šli obejít pole a já našla takový ten kámen co se s ním dá psát na cestu :-) Mega písmeny jsem napsala jeho jméno.... Asi nějakej novej rituál bo co :-D To mi taky pomohlo :-)

Radím všem kteří mají takové období jako já, ať tohle řvaní na poli zkusí :-) Ať už budeš řvát jeho jméno nebo jen pouhé ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tak se Ti uleví :-) Věř mi :-) I mě to pomohlo :-)

Své názory na článek a připomínky pište na mail :-) Přeji hodně štěstí a hodně zdravé hlasivky :-) Krásný zbytek večera :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama