Březen 2012

22. 3. 2012

22. března 2012 v 17:11 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahojky Zlatíčka J

Moc se omlouvám, že jsem vám víc jak týden nic nepísla, ale nějak nebyl čas a ani nálada na blog…. Moc učení znáte to J

Jakpak se máte? Jak si užíváte jara? Já tedy nic moc L V neděli mi odjel přítel na brigádu, sice na 19 dní a je "jen" cca 4km ode mě, ale nevidíme se protože tam spí…. A mě se holt stýská L Tak mu aspoň každý den píšu mailík, tak až dojede tak mě asi "zabije" bo to bude muset chudák vše číst :-D Ale v sobotu sedám na kolo a jedu za ním J Jinak si hledám zatím neúspěšně brigádu na léto a nic L Jara si taky neužívám, protože toho máme ve škole moc…. Tedy až v sobotu jsem si jaro užívala až moc J Byla jsem s Kájou a Peťkou autem ve Velkých Losinách J Až na Frisco rozlité v autě a kvákající žáby na pěšince, k tomu páchnoucí voda ve "studánce" tak to byl fakt podařený výlet J Přidám samozřejmě fotečky J

Zatím papa J užívejte si jara a sluníčka jak můžete J

S láskou Vaše Popelka*19*


Starší fotečky :-)

10. března 2012 v 13:10 | Popelka*19* |  Photos :-)
Kája a Saška :-)

Kája a Já :-)

Pondělí... Den Blbec :-(

5. března 2012 v 17:21 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život


Ahojky, ano přeji Vám všem krásné pondělí :-)

Jakpak se máte na začátku týdne? Já teda děsně :-( Po týdnu jarních prázdnin, mám totalní den chaos.... Ve škole nic moc, nuda a dneska uplně šílená :-( Ve vaření jsme dělali gulášovou polévku (MŇAM!) a palačinky s tvarohem zapečené (nechutnali mi....) :-) Když jsem chtěla domů donést mamce trochu té polévky, protože byla fakt luxusní, tak se mi celá vylila do BÍLÝCH kuchařských věcí :-( No prostě bílá nebyla bílá :-( Co s tím? Ještě že existuje horká voda a trocha mýdla s kartáčkem :-) Šlo to dolů, ale byla to pěkná dřina :-( Pak jsem dělala zápisek do literatury a psala tam samé blbosti :- Prostě DEN B = BLBEC!!!!! Večer jdu s bratrem do kina kde hraje náš místní divadelní spolek Mahen a v něm i můj bratr :-) Jedná se o komedii kde všichni muži budou převlečeny v ženské :-D Už se těším :-)

Krásný zbytek dne i týdne přeje Popelka*19*

Obrázky zdroj: monysek-11.blog.cz --> DĚKUJI!


Pátek = volno :-)

2. března 2012 v 17:32 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Zdravím všechny blogerky a samozřejmě i blogery, kterří na můj blog zavítají :-)

Jakpak se máte? (Je to otřepaná fráze, ale mě se prostě líbí :-) ) Já se mám kupodivu fajn, dneska je snad jediný pátek kdy jsem nemusela do práce tak si ho náležitě užívám povalováním u "noťase" a projížděním zajimavých blogů :-) Ve středu jsem si šla sednout s "pár" lidmi na pivečko do Janovic a večer si pořádně užila :-) Možná to bylo i tím, že jsem po cca 4 měsících viděla holčinu, ketrá pro moji osobu hodně znamená :-) Pohádali jsme se, ale jak to chodí tak jsme se usmířili a já jsem za to MEGA MOC ráda :-) Navíc naše "parta" 6 lidí dostala přezdívku MAZLÍK :-D Nevím ani jak to vzniklo, ale prostě jsme MAZLÍCI :-) Díky těmhle pár lidem jsem si po dlouhé době obnovila facebook :-) Takže kdo chcete být se mnou ve spojení tak tady máte infa:

ICQ: 368937458

Skype: popelka.20.

mail: belatrix15@seznam.cz

Facebook: Kdo budete chtít tak pište do komentíků a já Vám ho pošlu na mail :-) Osobní důvody :-)

Přidám si každého :-)

Jinak jak jsem psala výše, projíždím blogy a na jednom jsem se zastavila a zůstala tam 2 hodiny :-) Opravdu super blog o módě a věcech kolem :-) http://kissbookbymia.blogspot.com/ Všem vřele doporučuji blog shlédnout :-) Jinak se chystám napsat recenzi na pleťovou vodu z Avonu (jsem Avon Lady, tedy přesněji řečeno pomocnice AL :-) Dále se můžete těšit na zajímavé články mojí nejlepší kamrádky K. a slíbila sepsat i "vymazlený" :-) článek o té naší "partě MAZLÍKŮ" :-) Fotky samozřejmě přidím, ale nějak nedjou poslat, tak prosím o chvilku strpení :-)

Projíždějte blogy, užijte si maximálně víkend a příště zase Ahoj :-)

Popelka*19*