Únor 2012

UDG - Motýl

29. února 2012 v 13:19 | Popelka*19*

Tento týden jsem vybrala písničku od mé oblíbené kapely UDG s názvem Hvězdář... Nevím proč, ale tahle psínička i celá skupina mě něčím zaujala :-) Tak snad zaujme i Vás a když ne tak prostě ne :-) A jaká je Vaše oblíbená písnička? Co by jste tu chtěli najít?


29.2.2012

29. února 2012 v 12:55 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahojky mojí drazí blogeři a blogerky :-)

Jakpak se máte? Já..... No mám jarní prázdniny, ale nějak si je neužívám... Tedy ano, když nepočítám brigádu, neteř která neumí vůbec poslouchat a ranní vstávání v 7 hodin :-) Prázdniny jsem si představovala celkem jinak no.... Ale zítra bych měla mít volno, tak spím dneska u V. a tak trošku popijem :-) Na věci do školy jsem se ani nepodívala a to jsem hlásala v pátek spolužačce že se začnu šrotit :-) Když mě to tááááák nebaví :-) Jdu přidat písničku týdne a užít si hodku než vyrazím do práce :-) Užívejte si týdne :-)

S láskou Popelka*19*


MÁM TO!!!!

22. února 2012 v 18:04 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Zlatíčka.... Jen jsem Vám chtěla říct ( tedy napsat :-) že jsem dnes jak víte, byla na soutěži, kde jsem propagovala svůj projekt a svou úvahu na téma ANOREXIE :-) Nečekaně jsem vyhrála 1. místo :-) :-) :-) Moc mě potěšili, jelikož jsem tam šla s tím, že to nedám :-) Nj v poslední době si tak nevěřím :-/ Ale vybrali mě a mě čeká ještě jednou školní kolo :-) Fotečky diplomku a projektu přidám později, jelikož dnes celý den dělám úkoly do chemie :-( Mějte se krásně a pište básně :-)

Popelka *19*


HASIČSKÝ PLES STARÁ VES

21. února 2012 v 17:41 | Popelka*19 |  Photos :-)

Slibovala jsem Vám fotečky z plesu na kterém jsem byla :-) Konal se 18. února (ten den můj bratr slavil krásné 25 narozeniny :-) a já si ho maximálně užila :-) tak tedy malá ochutnávka :-)

Já a V.

Já, Peťka a Ája


Hádanka....

20. února 2012 v 16:59 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Nedávno jsem viděla suprovej "muzikál" který hrálo Sevesrké pradivadlo u nás v Rýmařově... Mimojiné hrál tam i můj bratr :-) Hra se jmenovala ROMEO, JULIE A TMA.... Hned ze začátku zpívali krásnou písničku a já ji použiji právě do téhle rubriky :-) PŘEDSTAVUJI POMOCÍ YOUTUBE.CZ LUKÁŠE ADAMA A NATÁLII HOLÍKOVOU S PÍSNÍ "HÁDANKA"


Pondělí je děsný den :-(

20. února 2012 v 15:44 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Ahojky zlatíčka :-) Jakpak se máte dneska? jaký jste měli výkend? Já celkem dobrý, teda až na včerejšek :-) V sobotu jsem byla na tom plese a fakt jsem si ho užilo, i když moje kamrádka V. asik nee..... Ale co už, bylo hodně možností jak se zabavit :-) My vybrali tanec, popíjení vínka a přemlouvání nějakého kluka o vyměnění dárků z tomboly - hrnek :-) Já taky vyhrála :-) Nástěnné hodiny :-) A navíc jsem od pána co nás vezl na místo konání dostala sadu nádherných 3 prstýnk z Avonu :-) Po plesu jsem šla se ssetrou do V a tam jsme potkali kamaráda, takže jsem došla domů v 6 ráno, "prospala" 2 hodiny a snad ještě s alkoholem v krvi jsem šla do práce :-( No, celou neděli jsem prospala :-D A dneska mám opět uspaný a uzívaný den :-) Přemýšlím, co dát za nový článek, ale nic mě nenapdá tak snad něco přilétne do mého unaveného mozečku :-) Zatím se mějte :-)

Pa Popelka*19*


18. 2. 2012

18. února 2012 v 13:48 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život
Ahoj zlatíčka :-) Jakpak se máme? Já celkem fajn, i když jsem maximálně unavená.... Byla jsem totiž dneska opět na brigádě a vstávat v 6:00 hod. zrovna není nejlepší ráno :-) Ale zvládla jsem to, a teď už se pomaličku chystám na ples :-) A co Vy? Máte za sebou už nějaký plesík?
S láskou
Vaše Popelka*19*

Moje úvaha na téma ANOREXIE

17. února 2012 v 13:21 | Popelka*19 |  Moje úvahy, moje zamyšlení......
To, že mně paní učitelka přihlásila do soutěže víte, a víte i to jaké téma jsem si vybrala...... Svou práci jsem vzala zoodpovědně a za hodinku už byla na světě má úvaha, moje zamyšlení nad tíhle problémem.... Pokochejte se čtením, neřešte hrubky......


MOJE ÚVAHA NA TÉMA ANOREXIE!!!!!


Téma anorexie jsem si vybrala právě proto, že mě samé říká hlavně rodina zda netrpím anorexií, že jsem vyhublá, ale i proto, že podle mého názoru je anorexie a bulimie stále aktuální téma.

Skoro každá holka v mladém věku chce být modelkou. Jedna si myslí že na modelku musíš být hubená a krásná, druhá si myslí že stačí jen dobrá výška a trochu té hubenosti. Co je ale pravdou? Vybírají si agentury vyzáblé dívky nebo dívky které mají nějaké to kilo navíc?

To, že anorexie spolu s bulímií je vážná psychická porucha příjmu potravy asi nejspíš víme… Ale ví to dostatek lidí, mladých dívek a někdy dokonce i kluků? Informují o tom televize, rádia, časopisy, internet dostatečně? Je málo případů které by právě tyto lidi měli od nemoci odradit? Tolik otázek, ale kolik je na ně odpovědí? Podle mě jen patrná známka toho co by mělo být….. Jen občas se z televize či jiného prostředku dozvím něco o anorexii. Ano, na internetu je toho celkem dost, když zrovna teda nenarazíte na články jako já, kde si dívky radí jak se stát anorektičkou….

Většinou se dívky podle mě k anorexii dostanou přes časopisy, kde vidí jak jsou krásné modelky, mají nádherné lesklé vlasy, zdravou pleť a vyjímečně hubenou postavu….. Ale je tohle skutečný ideál krásy? Když se dívka podívá na sebe do zrcadla, zjistí, zamyslí si, že by mohla nějaké to kilo zhubnout i navzdory tomu, že se zabí své vášni k čokoládě. Po ubrání kila, ale pořád není spokojená a chce dál hubnout. Začne používat drastické diety, nadměrně cvičit, minimálně jíst ale pořád si připadá strašně tlustá. Někdy si dívka všimne, že něco už není v pořádku, ale ve většině případů je to velmi pozdě.

Podle mě má anorexie samotná kořeny mnohem dále než jen v časopisech a fotek vyzáblých modelek… Třeba ve středověku ženy a kolikrát i muži hladověly aby umlčely hříšné touhy těla. A co třeba taková císařovna Sissy? Ta jedla jen ovoce, pila šťávy ze syrového masa a její váha se nikdy nepřehoupla přes 55 kg. Nosila přehnaně utažené korzety, převážně stála, neseděla a váhu si kontrolovala až 3* denně.
A určitě má tahle nemoc své předky i v psychice. Nemusí to být zrovna výše zmíněná touha po tom stát se modelkou, ale najednou se rozvádí rodiče, zemře někdo blízký, kamarádka se odstěhuje do jiného města, opustí ji kluk… Je toho určitě více…. Aby dívka zahnala své černé myšlenky obrátí se na zrcadlo a svou váhu, začně hodně sportovat a většinou už tímhle začíná ten pomyslný kolotoč anorexie…. Buď je z toho dostanou lékaři, psychologová a rodina, nebo v nejhorším případě smrt, stejně jako Issabell Carro…

A můj osobní názor? Podlě mě by se o anorexii mělo mluvit mnohem více. Mělo by být mnohem více článků, reklamních spotů a bilbordech s fotkami těhle dívek….Je dobré vědět co jim hrozí, že opravdu nejsou krásné když jim zpod holékůže koukají žebra… Radši ať mi zpod trička lezou nějaké ty mini faldíky, ale určitě ne kosti… Zamysleme se nad tím…..

I will alwys love you

16. února 2012 v 20:36 | Popelka*19

Zlatíčka, jelikož zemřela legendární herečka která mimojiné hrále ve filmu OSOBNÍ STRÁŽCE, který ji i proslavil.... WHITNEY HOUSTON..... Mě osobně se film velice líbil ale snad ještě více se mi líbila právě tahle písnička:

A Váš názor na tuhle písničku, herečku a zpěvačku v jedné osobě a nádherný film??? Zajímá mně a budu se těšit na každý pozitivní i negativní příspěvěk :-)

S láskou Vaše Popelka*19*


Hurá, jsem civilizační člověk :-)

15. února 2012 v 18:34 | Popelka*19* |  Můj svět, můj život

Ahoj Miláčci :-)

Jakpak se máte? Já přímo skvěle :-) Troufám si říct, že mi vychází vše podle mého plánu :-) Od dnešního dne jsem člověk, který doma v panelákovém bytě vlastní INTERNET!!!!!! Jééééé, já jsem HAPPY :-)

Ale internet není jediná věc, která mi vykouzlila úsměv na tváři :-) Kamrádka P. dokonce o mě prohlásila, že jsem jak sluníčko :-) Ale proč, se asi ptáte:-) V pátek večer jsem šla za svým bývalím přítelem a po 4 měsících jsme se k sobě vrátily :-) Nechápu jak jsem ho mohla opustit a být takovou dobu bez něho..... Ale zase na druhou stranu mi ty 4 měsíce samoty něco daly a myslím že nic nevzali :-) Dali mi hodně času na přemýšlení... Uvědomila jsem si šíleně moc věcí.... Byla jsem hloupá a naivní.... I na tohle jsem přišla.... Asi jsem opravdu zestárla :-) Díky lásce jsem stále usměvavá a najednou mě baví věci které mě tu dobu nebavili :-) Chci být najednou krásná, chci v jeho očích vypadat krásně :-) V sobotu jdu na HASIČSKÝ PLES tak pak sem dám novou fotečku :-) Jdu udělat novou rubriku, přidat písničku a musím vyvenčit pejska :-)

Pá moje zlatíčka :-*

Vaše Popelka*19*


Něco co mě absolutně nadchlo :-)

9. února 2012 v 11:58 | Popelka*19 |  Beauty aneb buď krásná :-)
Mě a mojí kamarádku Verču nadchla ZUMBA :-) Nejsem si zcela jsitá zda se hodí zrovna do téhle rubriky ale proč ne? Zumbou nejen že zhubneš nějaké to kilčo navíc, ale i zpevníš určité pratie a navíc budeš se cítít fakt dobře :-) Tak jdem na to???
Co je to ZUMBA Vým asik nemusím vysvětlovat :-) Nadchla Vás stejně jako nás? Ne? Podívejte se na video z youtube a možná Vás vtáhne tak jako nás :-) Své názory na ZUMBU pište do komentíků :-)
Budu se těšit :-)


Další :-)

9. února 2012 v 11:28 | Popelka*19
Tento týden jsem vybrala písničku s názvem "TOBĚ".... Hodně vzpomínám, takže nějak vystihuje moje nálady a pocity :-)

Zaposlouchejte se a taky zavzpomínejte :-)


Co se událo???

9. února 2012 v 11:25 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Ahojky zlatíčka :-)

Jakpak se máme?Snad dobře :-)

Já mám momentálně šílenou rýmu, už druhý den jsem ze školy doma a nos mám jak bambulku :-( Nějak mě přepadla chřipka, i když v tomhle počasí se ani nedivím :-)

V sobotu jsem vytáhla svojí nej kámošku Verunku na pivečko do Pradědu, ale nakonec jsme tam zůstali pouze na jedno a šli na schůzku za kamarádama... Byli dva a shodou okolností i můj bývalí přítel se kterým jsem byla 2 roky a 3 měsíce.... Celkem jsme si pokecali, ale nějak jsem nezvládla vzpomínky a že jich je hodně.... Začala jsem se do toho nějak zamotávat a teď se snažím to nějak rozmotat a uvědomit si co vlastně chci.... V pátek s ním mám srazík, tak držte pěstíčky a já budu doufat, že to dopadne dobře :-)

Jinak mě jedna z učitelek přihlásila do souteže takže si připravuji projekt na téma ANOREXIE.... Celkem zvláštní téma, že? Ale mám osobní důvody proč jsem si tohle téma vybrala :-) Až bude moje práce dokončena tak ji sem určitě dám v podobě foteček :-)

Zatím se mějte krásně a vzpomínejte :-) VZPOMÍNKY NÁM NIKDO NEVEZME....

S láskou Vaše Popelka*19*