Oslava mých 20 narozenin :-)

20. ledna 2012 v 23:16 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Ahojky Zlatíčka :-)

Jakpak se máme? Já fajn, konečně je pátek a já sedím u sestry a hlídám ji Honzíka, jelikož oni si chtěli zajít na pivečko a já holt hodná teta musím hlídat :-) Nevadí :-) Oni mají úpivečko v hospůdce a já tady a navíc nemusím ani do toho mrazu :-)

Ale abych se vrátila k nadpisu tohohle článku :-) Dneska je to přesně týden co patřím mezi tzv. cetky :-) Pro ty méně chápající (věřím že tu není ani jeden, ale nikdy nevíte :-) jsem v pátek 13.:-) oslavila 20 narozeniny :-) A ty se přece musí pořádně zapít ne? :-) To jsme si řekli i s V. a dohodli se na sobotu že teda půjdeme si někam sednout a popijeme :-) Slovo dalo slovo a my se setkali ve stanovenou hodinou před Fortunou :-) Ejhle, po dlouhé době Fortuna plná a následující hospůdky taktéž :-) Popelka*19* byla akční a že jedeme do Janovic :-) V. přítel nastartoval auto a už jsem vylézali z auta před hospodou ve které navíc bylo i disco :-) Po nějaké době, jsem ve dveřích spatřila bratra :-) No, slavit narozky s bratrem :-) Dopadlo to na 1* :-) Aspoň že už je plnoletý :-)Z Janovic jsme se dostali zpět do RY a kroky mě a bratra vedli směrem k známému klubu V -CLUB :-) Nevím, zda mám být vůbec ráda, že jsem do zmíněného klubu šla ale zase po 8 měsících jsem viděla svého nej kámoše M. Dobře jsme si popovídali a nedošlo jen na slova....Zajímalo by mě kdy ho zase uvidím, jestli opět za 8 měsíců nebo dříve??? Zda mu mám věřit co ten večer respektivě noc říkal nebo to bylo jen pod vlivem alkoholu?Kdo ví, třeba na tyhle otázky najdu jednou odpověď.... Domů jsem došla kolem 3:00 ráno a v 7:00 jsem vstávala do práce :-) Ráno bylo náročné ale za to vše(a hlavně za toho kamaráda) my to stálo :-)

Dobrou noc a krásné sny :-)

Popelka*19*

Více fotek v rubrice PHOTOS :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jezurka Jezurka | Web | 22. ledna 2012 v 11:20 | Reagovat

Krásná Popelka! To abys změnila číslici, ne? :-D Ano, je to legrace, ale hlavně ti chci dodatečně popřát všechno jen to krásné, ať se ti splní sny a touhy a má tě rád ten, koho si vybereš. Vidíš, jak se ten svět mění. Mně když bylo 20, vlastně pak až za měsíc, tak jsem se vdávala, v 21 jsem měla první dítě. Je pravda, že to manželství nevydrželo, ale děti se povedly. No a byl to můj první, myslela jsem, že jediný, bohužel. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama