Leden 2012

Nepochopitelné....

30. ledna 2012 v 18:30 | Popelka*19 |  Návštěvnost :-)

Zdravím Vás zlatíčka :-)

Dne 30. ledna mi přišel z TOPLISTU mailík s mojí návštěvností....


Navstevnost za minuly tyden (23.1. 2012 - 29.1. 2012) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 0

Celkem: 0


Ano, tohle mi prosím, došlo :-( Vím, že se najdou lidičci kteří na můj blog zabloudí nebo sem snad chodí pravidelně, nevím, ale tohle teda absolutně nechápu :-(

Když jsem se dnes přihlásila na blog vyskočilo mi že můj blog navštívilo 23 lidí a na mailík mi chodí kdo mi a jak mi komentoval články, tak proč mi teda chodí TOPLIST 0?????

NEPOCHOPITELNÉ!!!!

Vaše Popelka*19*

Další písnička :-)

29. ledna 2012 v 13:03 | Popelka*19

Ták a mám tady pro Vás další písničku :-) Vybrala jsem ji záměrně :-) Tahle písnička mi strašně moc připomíná chvilky s jedním klukem... Byla to "naše" písnička ale už nějak není :-) Ale pořád ji mám ráda :-) Tak tedy DANIEL LANDA A JEHO TOUHA :-)


Ahojky :-)

29. ledna 2012 v 12:59 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Tak v první řadě Vás moc zdravím :-)

Vím, dlouho jsem nepsala ale přes týden se bohužel nedostanu tak často na blog jak bych potřebovala :-( Omlouvám se :-(

Určitě jste si všimli nového dessu :-) Líbí se Vám? Mě ano, Harryho Potterra a filmi v téhle řadě mám ráda :-) Jsou dobropdružné, napínanavé a občas se v nich najde i kousek lásky :-) Dess mám ze stránky: http://graphic-dessy.blog.cz tak se koukněte a možná si taky vyberete :-)

S láskou Vaše Popelka*19*


K článku Oslava Narozenin :-)

20. ledna 2012 v 23:28 | Popelka*19 |  Photos :-)
S bartrem :-)
S V.

Oslava mých 20 narozenin :-)

20. ledna 2012 v 23:16 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Ahojky Zlatíčka :-)

Jakpak se máme? Já fajn, konečně je pátek a já sedím u sestry a hlídám ji Honzíka, jelikož oni si chtěli zajít na pivečko a já holt hodná teta musím hlídat :-) Nevadí :-) Oni mají úpivečko v hospůdce a já tady a navíc nemusím ani do toho mrazu :-)

Ale abych se vrátila k nadpisu tohohle článku :-) Dneska je to přesně týden co patřím mezi tzv. cetky :-) Pro ty méně chápající (věřím že tu není ani jeden, ale nikdy nevíte :-) jsem v pátek 13.:-) oslavila 20 narozeniny :-) A ty se přece musí pořádně zapít ne? :-) To jsme si řekli i s V. a dohodli se na sobotu že teda půjdeme si někam sednout a popijeme :-) Slovo dalo slovo a my se setkali ve stanovenou hodinou před Fortunou :-) Ejhle, po dlouhé době Fortuna plná a následující hospůdky taktéž :-) Popelka*19* byla akční a že jedeme do Janovic :-) V. přítel nastartoval auto a už jsem vylézali z auta před hospodou ve které navíc bylo i disco :-) Po nějaké době, jsem ve dveřích spatřila bratra :-) No, slavit narozky s bratrem :-) Dopadlo to na 1* :-) Aspoň že už je plnoletý :-)Z Janovic jsme se dostali zpět do RY a kroky mě a bratra vedli směrem k známému klubu V -CLUB :-) Nevím, zda mám být vůbec ráda, že jsem do zmíněného klubu šla ale zase po 8 měsících jsem viděla svého nej kámoše M. Dobře jsme si popovídali a nedošlo jen na slova....Zajímalo by mě kdy ho zase uvidím, jestli opět za 8 měsíců nebo dříve??? Zda mu mám věřit co ten večer respektivě noc říkal nebo to bylo jen pod vlivem alkoholu?Kdo ví, třeba na tyhle otázky najdu jednou odpověď.... Domů jsem došla kolem 3:00 ráno a v 7:00 jsem vstávala do práce :-) Ráno bylo náročné ale za to vše(a hlavně za toho kamaráda) my to stálo :-)

Dobrou noc a krásné sny :-)

Popelka*19*

Více fotek v rubrice PHOTOS :-)

Co je tohle za rubriku?!

17. ledna 2012 v 10:16 | Popelka*19

Ano :-) Určitě jste si všimli, že mám opět new rubriku :-) Je pod názvem "Písničky týdne" :-) O čem vlastně bude?

Jednoduché :-) Každý týden se sem pokusím vložit jednu písničku která mě zaujme :-) Většinou to budou české nebo slovesné, tak to prosím tolerujte, ale pokusím se sem vkládat i nějaké ty zahraniční :-)

Kdyby jste náhodou čistě teoreticky tu chtěli objevit i tu Vaši písničku tak mi napište do komentíků a já Vám ji sem určitě a ráda dám :-)


První písnička je: Petr Kolář - Navzdory hříchům :-) tahle písnička mě zaujala na tolik, že ji mám už v telefoně :-) Opravdu se mi moc líbí tak doufám že se bude líbit i Vám :-)

Ps.: Oddělovač s koníkem mám z blogu :http://pikapi.blog.cz/1108/tema-lekniny

Moje sbírka Avon kosmetiky

17. ledna 2012 v 9:36 | Popelka*19 |  Beauty aneb buď krásná :-)
Jelikož dělám Avon Lady se svojí best friendkou tak i já mám doma nějaké ty výrobky z Avonu :-) Chtěla bych se s Vámi podělit o svojí sbírku prostřednictvím fotky :-)

Jak Popelka*19* hledá zubaře

17. ledna 2012 v 9:33 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Ahojky Zlatíčka :-)

Tak jsem tedy byla dneska u paní zubařky ale jen na pohotovost...Zoubek, ketrý pořád bolí, mi jen vyčistila a dala mi tam nějakou znecitlivějící hmotu, s tím, že si mám do 14 dní sehnat zubaře... Vůbec mě tím nepotěšila a to jsem tam nechala 90,-- Kč. Tak jsem sedla k sestře na internet a hledala nějakého zubaře, ketrý přijímá nové pacienty a pokud možno ordinuje nějde v okrese Bruntál... Našla jsem a volala... Sice si budu muset v čekárně za 2 týdny nějakou dobu posedět, ale hodná paní zubařka mě vezme naštěstí nastálo :-) HURÁÁÁÁÁ MÁM ZUBAŘE :-) Tak snad nepřijdu ve svých 20 letech o zoubky a nějak mi to spraví...A co Vy, taky máte problémy sehnat zubaře?

S láskou Popelka*19*

--> ikonka :-)

Krásný podvečer :-)

12. ledna 2012 v 19:03 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Všechny kdo zavítají na můj blog vítám :-) Je čtvrtek za chvíli odbije 19:00 hodina a já sedím u kamarádky nad sklenkou kofoly s rumem a nějak si srovnávám poslední dny, které pro mně nebyly vůbec lehké...

Ze začátku týdne mě rozbolely zuby, jelikož se mi celá zadní spodní část zubů rozpadá a nejspíš se mi tam dostala i nějaká mrška infekce, tak se cpu jen Valetolem a Ibuprofen. Bolest to je šílená a navíc jsem se musela nedobrovbolně vzdát i mé vášně - bonbónů:-(

A aby toho nebylo málo tak seproti mě spinkla celá má třída a psychiku(jinak v pořádku)mi úplně zničili... Chtěla jsem už volit odbornou pomoc ale dříve než psycholog simě všimla jedna učitelka a problém s psychickou šikanou proti mé osobě jsme začali nějak řešit... Bude to ještě určitě věřit, ale jedno vím jistě...Ta škola byla můj sen a já se ho nevzdám...

A co Vy?Měli jste krásný týden?

S láskou Vaše Popelka*19*


Další SB :-)

7. ledna 2012 v 15:01 | Popelka*19 |  SBéčka <3

Hurá :-) Mám už další nové SBéčko :-*

Adresa je:

http://www.very-pink-rabbit.blog.cz

Děkuji :-*

Můj Silvestr 2011 :-)

7. ledna 2012 v 14:57 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život

Opět jsem se rozhodla nějak rozjet tenhle blog ( a ne jen tenhle ale i jeden s kámoškou :-), tak bych se předem chtěla omluvit všem za mojí dlouhou neaktivitu, ale měla jsem k tomu své důvody :-) Teď už tady začnu pracovat víc :-) A jedné osůbce za to děkuji, najdete ji na adrese www.jezura.blog.cz :-) Když jsem ten blog četla spolu s kámoškou tak jsme se celé dvě hodiny opravdu od srdíčka smáli :-) Děkuji Ježurko :-)


Tak a teď ten silvestr :-) 30.12.2011 jsem spolu s Dankem a Gabčou odjížděla na chatu do Ludvíkova za mým bratrem a kamarádem :-) Akce to byla velice podařená :-) Hned ten první večer jsme slavili bratrovi krásné 18-náctiny, takže pár z nás nemolo dojít nahoru do pokoje :-) A ten další tedy silvestrovský den nám bylo pěkně zle, ale to k tomu patří :-) Pilo se a netrpělivě se čekalo až odbije půlnoc a my spolu s ostatními obyvateli přivítáme ten Nový rok 2012 :-) Polibek pod stovkou hořících výbušnin byl opravdu vkusný a to jsem ještě nezmínila jak se bratr opil :-) První den nového roku jsme strávili v posteli (jak na Nový rok, tak po celý ne? :-) a večer opět někteří pili :-) 2.1.2012 jsme se bohužel s chatou v krásném Ludvíkově museli rozloučit a čekala nás cesta zpátky do našeho města a do reality :-( Ale těch pár dní bych nevyměnila za nic na světě, tomu věřte :-) Co u Vás???


Společná fotka : Zleva:Danek :-) Já :-) Gabča a Tom (bratr) :-)

Po dlouhé době...

7. ledna 2012 v 13:39 | Popelka*19 |  Můj svět, můj život
Ahojky :-)
.... Po dlouhé době se opět ozývám a jen kvůli jedné důležité věci :-) Je to takové moje novoroční předsevzetí :-)

BLOG RUŠIT NECHCI A NEBUDU!!!!!